tanie loty do Kanady
TANIE LOTY DO KANADY
Bilety lotnicze do Kanady. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Kanada

Jeśli wybierasz się w podróż do Kanady chciałbyś się dowiedzieć więcej o tym pięknym kraju – jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Na tej stronie znajdziesz między innymi informacje o tanich lotach do Kanady – jak kupić bilet, jakimi zasadami się kierować, aby za bilety lotnicze do Kanady zapłacić jak najmniej; co w Kanadzie warto zobaczyć, jakich zasad przestrzegać, aby wycieczka do Kanady była bezpieczna i zapisała się w pamięci szczęśliwymi wspomnieniami.

Kanada to kraj, który znajduje się w Ameryce Północnej. Leży u wybrzeży 3 Oceanów – Spokojnego, Arktycznego i Atlantyckiego. Pod względem terytorium, to jeden z największych krajów na świecie – ustępuje miejsca tylko Rosji.
Kanada to kraj z bogatą historią, sięgającą XVw. Do tego czasu mieszkańcami tego terenu były rozproszone plemiona Inuitów oraz Indian. W XVw. na ziemiach Kanady zaczęli osiedlać się Francuzi i Brytyjczycy, w roku 1867 powstała Konfederacja Kanady, która ustanowiła narodziny dzisiejszego państwa – Kanady.
Ustrój polityczny państwa to monarchia konstytucyjna, rządzona przez Elżbietę II. Politycznie Kanada(tanie bilety lotnicze) stanowi parlamentarną demokrację. Charakterystyczne dla tego państwa jest używanie oficjalnie dwóch formalnych języków – francuskiego oraz brytyjskiego. Gospodarczo Kanada jest krajem bogatym, w dużej mierze utrzymuje się z własnych bogactw naturalnych oraz kontraktów handlowych – przede wszystkim z USA. Gospodarka kraju jest wolnorynkowa, z bardzo wysokim PKB, to ekonomia bardzo dynamicznego wzrostu. Stąd między innymi wynika dość wysoki standard życia mieszkańców Kanady.

W Kanadzie posługiwać się będziemy dolarem kanadyjskim (CAD). Dla nas – Polaków kanadyjskie ceny nie są najniższe. Nie są to jednak już lata, kiedy na wyjazd za Ocean stać było nielicznych. Z polskimi zarobkami spokojnie można sobie pozwolić na podróż do Kanady, wy maga to jednak z całą pewnością dobrego zaplanowania wyjazdu.

Kanada jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym. Doskonale rozbudowana jest tam infrastruktura dróg i komunikacji. Architektura miast zachwyca rozmachem i wielkością.

Z racji wielokulturowości – naleciałości zarówno z kultury angielskiej, francuskiej, amerykańskiej oraz kultury rdzennych mieszkańców i wielu narodowości, przybyłych do tego kraju – Kanada jest krajem bardzo różniącym się w zależności od regionu. Ten charakter kraju ma odzwierciedlenie w kulturze, wierze, zwyczajach regionalnych oraz kuchni. Dlatego też, zwiedzając Kanadę, warto się jej przyjrzeć z bliska. Niewykluczone bowiem, że w zależności od regionu, będziemy mieli wrażenie, że jesteśmy w zupełnie innym miejscu na ziemi.


Tanie loty do Kanady
najniższe ceny biletów lotniczych